.

בואו ללמוד איך להפסיק לריב כל הזמן, לא להרגיש לבד, לקבל פירגון מבן הזוג  ולחיות בזוגיות שאתם באמת רוצים!

~ סדרת וידיאו בחינם ~

בהדרכות תלמדו איך:

וי hrue

וי ירוק

להפסיק לריב כל הזמן על כל דבר על כל דבר קטן

לדבר עם בן הזוג שלכם כדי שיוכלו להקשיב באמת

לקבל פירגון מבן הזוג שלכם

וי ירוק

ובכלל איך לחיות בזוגיות שאתם באמת רוצים!


לא ציפיתי לקבל כל כך הרבה מסדרת וידאו!

"אני מרגישה שאת מדברת עלינו... במיוחד בשנה הראשונה אחרי הלידה של בני הבכור. והטיפ שלך להחליף את הפנייה המאשימה של אתה לא מקשיב לי לאני צריכה ש...פשוט עובד כמו קסם ומונע הרבה ויכוחים וריבים:) ההדרכה שלך כל כך אמיתית ונוגעת ברגעים שקורים לנו כל הזמן. אני בטוחה שיהיה לעזר לעוד הרבה זוגות שאני מכירה. תודה רבה!" 

רעות צבי

"

את משרה כל כך הרבה נועם ורוגע

"את משרה כל כך הרבה נועם ורוגע ויודעת לגעת ישר ברגש. היכולת שלך להקשיב להכיל ולתת מקום בטוח לביטוי הדברים הכואבים באמת, עוזר לשחרר בעיות וכאבים שהיו תקועים הרבה זמן."

יובל רווה


את מדהימה! התרגשתי לצפות בסדרת הסרטונים שלך!

"את מדהימה! התרגשתי לצפות בסדרת הסרטונים שלך! בקליניקה שלי אני פוגשת בכל כך הרבה בעיות וכאב בזוגיות והכלים שאת מעניקה - בהירים, פשוטים וכל כך מקרבים. האנרגיה הנפלאה שלך, הניסיון, הסבלנות והאהבה שאת מקרינה - מזמינים לעשות שינוי ולהאמין שהוא אפשרי."

מיכל כהן חי 


הפתרונות שלך מצוינים, הגישה שלך נהדרת ואני מקווה שכל הזוגות שזקוקים לכך יצפו בסדרה

"זה קולע בול למצב שכל-כך הרבה זוגות מתמודדים איתו!!!  הפתרונות שלך מצוינים, הגישה שלך נהדרת ואני מקווה שכל הזוגות שזקוקים לכך יצפו בסדרה, ישנו את התנהלותם, ויתנו לאהבה שקיימת מתחת לכל הטירוף הזה לצוף אל פני השטח."

שרון שחף


מקסים! מקסים! מקסים! סדרת סרטונים היישר מהלב! עם מלא חוכמה ותובנות!

"מקסים! מקסים! מקסים! סדרת סרטונים היישר מהלב! עם מלא חוכמה ותובנות!זה מה שיש לי לומר, לירון נוגעת בעומק הבעיות ומרגשת באופן הצגת הדברים והפתרונות שהיא מציעה. והכל בנינוחות ובהכלה! לראשונה יש כאן התייחסות לבניית תקשורת בריאה ולא כסיסמא אלא עם תובנות וצעדים אופרטיביים ליישום! "לראות" את הצד השני בצורה אמיתית, מתן סבלנות לתהליך מתוך סובלנות לגלות הסכמה לתהליך אלה דברים שלא חושבים עליהם ולירון מאפשרת אותם. הבנה שלהחזיר את הקרבה ויצירת הבנה ההדדית היא אפשרית ובגדול! הבנה שזה אפשרי להחזיר את פרגון למערכת היחסים ולעצמינו!  נהנתי ובעיקר קיבלתי אוצרות של ממש להמשך הדרך!!! תודה לך!!!"

אלונה רז אשכנזימקסים! מקסים! מקסים! סדרת סרטונים היישר מהלב! עם מלא חוכמה ותובנות! זה מה שיש לי לומר, לירון נוגעת בעומק הבעיות ומרגשת באופן הצגת הדברים והפתרונות שהיא מציעה. והכל בנינוחות ובהכלה! לראשונה יש כאן התייחסות לבניית תקשורת בריאה ולא כסיסמא אלא עם תובנות וצעדים אופרטיביים ליישום! "לראות" את הצד השני בצורה אמיתית, מתן סבלנות לתהליך מתוך סובלנות לגלות הסכמה לתהליך אלה דברים שלא חושבים עליהם ולירון מאפשרת אותם. הבנה שלהחזיר את הקרבה ויצירת הבנה ההדדית היא אפשרית ובגדול! הבנה שזה אפשרי להחזיר את פרגון למערכת היחסים ולעצמינו!  נהנתי ובעיקר קיבלתי אוצרות של ממש להמשך הדרך!!! תודה לך!!!

אלונה רז אשכנזי

קבלו במתנה

שלושה סרטונים שילמדו אתכם

איך לחיות בזוגיות בריאה לאורך זמן.

הכניסו שם ואימייל ולחצו על הכפתור.

כל הזכויות שמורות ללירון שמלץ - בשביל הרגש - מומחית לתקשורת בריאה בזוגיות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.